imageimage

Милан – Барселона
Шампионска лига – Четвъртфинали
Сряда – 28.03.2012 играй на живо в bet365

Без никакво съмнение най-интересният четвъртфинал в Шампионската лига ще бъде между италианския гранд Милан и извънземната и защитаваща титлата си в турнира Барселона.

Двата тима се паднаха в една група по-рано в състезанието, като „каталунците“ записаха победа с 3:2 на Сан Сиро, а мачът на Камп Ноу завърши при резултат 2:2. Милан не извадиха късмет при жребия за четвъртфиналите, но ако имат перфектен момент за тях да се изправят срещу Барса, то това е сега.

„Росонерите“ се намират в много добра форма и победата с 2:1 над Рома през уикенда им позволи да запазят аванса си на върха в Серия А от четири точки пред Ювентус. В състава се завръщат и някои контузени играчи, което допълнително може да им придаде сила.

Прочетете повече тук: Милан - Барселона