imageimage
ЦСКА – Стяуа Букурещ
Лига Европа – Плейофи
Четвъртък – 25.08 на живо в bet365

Българският ЦСКА приема в четвъртък вечер румънският Стяуа Букурещ в мач реванш от плейофите на тазгодишното издание на Лига Европа. Първият мач, игран в Клуж, завърши с победа на домакините 2:0 и сега „армейците“ ще трябва да изнесат един наистина добър мач, за да успеят да влязат в групите на втория по сила турнир в Европа.

Всеобщото мнение е, че ЦСКА направи най-слабият си мач от новия сезон в първия двубой срещу Стяуа. Истината е, че това не е чак до там вярно. „Червените“ показаха на моменти добра игра, особено в първите 20-25 минути на второто полувреме и само шанса и Вальо Илиев им попречиха да си тръгнат с поне един гол във вратата на румънците. Да, защитата се отчете с някои доста неадекватни действия и груби грешки. Добрата новина е, че поне на вратата ЦСКА има един стабилен вратар в лицето на Райс Мболи.

Повече тук: ЦСКА - Стяуа